Kup klucz Battlefield 2042. Porównaj ceny PC Key do Battlefield 2042 EA App

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Battlefield 2042 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Battlefield 2042 bezpośrednio przez EA App na PC.

Obecna najniższa cena klucza Battlefield 2042 W Polsce to zł 31.07

Battlefield 2042 to najnowsza gra z serii Battlefield, wydana przez Electronic Arts, która jest jedną z najpopularniejszych strzelanek pierwszoosobowych na świecie.

Witaj w przyszłości
Graj umiejscowiona jest w roku 2042, w którym świat pogrążył się w chaosie, konflikt pomiędzy USA i Rosją eskalują, nieuchronnie prowadząc do wojny, a zmiany klimatyczne i walka o zasoby naturalne przyczyniły się do zmiany układu sił. Formują się oddziały specjalne, których członkami są bezpaństwowi weterani. Twoim zadaniem jest walczyć, aby kształtować przyszłość w nowoczesnym, dotąd nieznanym teatrze wojny.

Nowe wyzwania
Siedem map zapewni Ci zróżnicowaną rozgrywkę, poprzez zaprojektowanie rozległego i dynamicznego pola bitwy, zawierającego różne warunki bojowe i wiele ciekawych wyzwań. Niewątpliwie odczujesz skalę gigantycznego konfliktu zbrojnego. Udoskonalony system zniszczeń i zmian, sprawi, że rozgrywka może Cię zaskoczyć, gdyż będzie rządziła się innymi prawami, niż dotychczas. Warunki atmosferyczne wpłyną na przebieg walki i zmuszą gracza do zmiany taktyki. Burza piaskowa, rakieta wystrzelona z centrum kosmicznego lub tornado to komplikacje, które możesz napotkać na polu bitwy.

Poznaj najnowocześniejszy arsenał
W Battlefield 2042 zyskasz dostęp do nowoczesnych, wręcz futurystycznych broni, pojazdów i sprzętów. Będziesz mieć możliwość wysłania psa-robota na pole bitwy, używać drona do prowadzenia zwiadu czy strzelać z pistoletu, który może reanimować Twoich kompanów na odległość.

Bierz udział w walkach na większą skalę niż dotychczas!
Po raz pierwszy w historii gier z serii Battlefield w rozgrywce może wziąć udział 128 graczy jednocześnie. Bitwy będą toczone na niespotykaną dotąd skalę. Niewątpliwie większą dawkę emocji dostarczą zaktualizowane tryby gry wieloosobowej. Powrócą tryby „Podbój” i „Przełamanie„, zaś nowym trybem rozgrywki jest „Hazard Zone„.