Kup klucz World of Warcraft Shadowlands. Porównaj ceny PC Key do World of Warcraft Shadowlands Battle.net

Porównaj ceny i kup tanio klucz do World of Warcraft Shadowlands klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w World of Warcraft Shadowlands bezpośrednio przez Battle.net na PC.

Obecna najniższa cena klucza World of Warcraft Shadowlands W Polsce to zł 130.97

World of Warcraft: Shadowlands to kolejna odsłona kultowej już gry typu MMO zrzeszającej miliony graczy na całym świecie. World of Warcraft (WoW) to „oczko” firmy Blizzard Entertainment, która na serii, dzięki kolejnym dodatkom i konieczności wykupienia czasu gry (abonamentu) dorobiła się już miliardów dolarów. Shadowlands jest kontynuacją przygody w świecie Azeroth, pierwszym tytułem WoWa, w którym zdecydowano się na przeskalowanie poziomów graczy: tuż przed wprowadzeniem dodatku obniżono maksymalny poziom postaci ze 120 do 50; Shadowlands natomiast wprowadził możliwość uzyskania 60 poziomu postaci.

Wirtualny świat WoWa jako pierwszy został okrzyknięty „niekończącą się przygodą”. Wow to nie tylko typowe dla MMO bezmyślne zabijanie kolejnych, coraz silniejszych mobów aby uzyskać kolejne poziomy doświadczenia. WoW to przede wszystkim unikatowa linia faularna, świat dzielący graczy na dwie zwaśnione frakcje: Alliance (Przymierze) i Hordę. To świat, w którym obok możliwości wykonania tysięcy zadań w wielu krainach rozlokowanych na kilku kontynentach i światach, gracz ma możliwość rozwijania swoich profesji: od gotowania i łowienia ryb do kowalstwa i inżynierii.

Jeżeli chodzi o fabułę WoW ShadowlandsSylvanas – będąca jeszcze niedawno przywódczynią Hordy realizuje swój tajemniczy plan: niszczy koronę dominacji należącą do Króla Lisza – dzięki czemu otwiera bramę do zaświatów (tytułowego Shadowlands). Jak się okazuje podejmuje tam współpracę z potężną postacią znaną jako „Jailer”, wkrótce potem w tajemniczy sposób zostaje porwany Król Anduin Wrynn – lider Przymierza, którego podczas odwiedzin grobu ojca porywają dwie skrzydlate postacie wyglądem przypominające czarnych aniołów.

Gracz wyrusza do zaświatów razem z najpotężniejszymi postaciami takimi jak: Jaina, Thrall, Bolvar – aby odszukać króla Anduina (jest to przede wszystkim główny cel osób grających po stronie Przymierza) oraz aby dowiedzieć się co planuje Sylvanas i ją powstrzymać. Kolejna odsłona WoWa umożliwia sprzymierzenie się z jedną z frakcji istniejących w zaświatach, wykonanie zadań dla każdej z nich w należących do nich krainach, daje dostęp do nowych wierzchowców, dungeonów, raidów. To kolejnych kilkadziesiąt godzin wspaniałej przygody.