Kup WWE 2K24 PS5. CD Key WWE 2K24 PS5, najlepsza porównywarka cen

Porównaj ceny i kup tanio klucz do WWE 2K24 PS5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w WWE 2K24 PS5 bezpośrednio przez PS5.

Obecna najniższa cena klucza WWE 2K24 PS5 W Polsce to zł 172.28

Zanurz się w szczytowym punkcie rozrywki sportowej z „WWE 2K24”, gdzie spektakularne wydarzenie WrestleMania jest w centrum uwagi. Wyrusz w fascynującą podróż przez „Przegląd Legend”, przypominając najbardziej ikoniczne i przełomowe momenty, które zdefiniowały kariery gwiazd WWE i uczyniły z nich legendy.

Legendarne i Współczesne Gwiazdy w Jednym Miejscu

„WWE 2K24” prezentuje nieporównywalną obsadę talentów WWE, łącząc legendarną biegłość takich ikon jak „Stone Cold” Steve Austin, Undertaker i Andre the Giant z gwiazdorską mocą współczesnych supergwiazd jak „The American Nightmare” Cody Rhodes, John Cena, Rhea Ripley i Roman Reigns. Podziwiaj ich epickie wejścia i charakterystyczne ruchy, ożywione dzięki oszałamiająco realistycznej grafice w tym arcydziele gatunku gier wrestlingowych.

Ekscytujące Nowe Typy Meczy

Doświadcz innowacji z wprowadzeniem nowych formatów meczów w „WWE 2K24”, w tym emocjonujących meczów z Gościnnym Sędzią, Trumną, Gauntletem i Ambulansem. Zaangażuj się w chaotyczną bijatykę za kulisami z wieloma Superstars, testując swoje granice w tych nowych wyzwaniach.

Wznieś się na Szczyt w MyRISE

W „MyRISE” uwolnij swój potencjał i wytycz drogę do zostania ostatecznym mistrzem WWE. Przejdz przez angażujące łuki kariery z unikalnymi fabułami dla dywizji męskich i żeńskich, pokazując twoją drogę od aspirującego wrestlera do legendy WWE.

Stwórz Swoje Wrestlingowe Imperium w MyFACTION

Zbuduj swoją ostateczną drużynę Superstars i Legend WWE w „MyFACTION”. Zbieraj karty, formuj niepokonaną frakcję i dominuj w grach wieloosobowych online i rankingu szybkiej gry. Wspiń się na sezonową listę liderów, aby zdobyć ekskluzywne nagrody i uznanie.

Dowodź WWE Universe

Weź kontrolę w trybie Universe, najbardziej wszechstronnym sandboxie „WWE 2K24”, gdzie możesz tworzyć rywalizacje, zarządzać cotygodniowymi pokazami i zapalać nowe spory z ulepszonymi opcjami opowiadania historii, w tym meczami o podwójne tytuły i zupełnie nowymi scenami.

Prowadź Drogę w MyGM

Wciel się w rolę generalnego menedżera w MyGM, kierując największymi markami i supergwiazdami w świecie rozrywki sportowej, aby wyzwać rywalizujących menedżerów generalnych o najwyższą pozycję. Poszerz swoje horyzonty z większą liczbą typów meczów, więcej markami i nowymi menedżerami generalnymi. Zarządzaj transferami między markami, podejmuj decyzje wykonawcze dotyczące kontraktów i zwiększaj dramatyzm.

„WWE 2K24” oferuje głębokie, angażujące doświadczenie dla fanów wrestlingu, łącząc legendarne opowieści z nowoczesnymi pojedynkami, aby stworzyć niezapomnianą przygodę w świecie rozrywki sportowej.

Sprawdź wszystkich dostępnych sprzedawców z produktem WWE 2K24 PS5 i kup WWE 2K24 PS5 już teraz! Porównaj i znajdź najlepsze ceny, oszczędzając tym samym czas i pieniądze!
Zamów WWE 2K24 PS5 z dostawą do domu lub zdobądź Klucz do Gry / Konto Gry czy też konto PSN i aktywuj je w sieci PlayStation 5 (PS5).

Wszyscy dostępni sprzedawcy są sprawdzani i weryfikowani przez nasz zespół, aby upewnić się, że otrzymasz grę, za którą zapłaciłeś/aś.

Możesz ocenić i wystawić opinię o swoim zakupie dodając komentarz na stronie z recenzjami sklepu.

Korzystaj z najlepszych ofert WWE 2K24 PS5 na Keysforgames.pl