Kup Just Dance 2024 Nintendo Switch. CD Key Just Dance 2024 Nintendo Switch, najlepsza porównywarka cen

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Just Dance 2024 Nintendo Switch klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Just Dance 2024 Nintendo Switch bezpośrednio przez Nintendo Switch.

Obecna najniższa cena klucza Just Dance 2024 Nintendo Switch W Polsce to zł 69.08

Just Dance 2024 pojawia się jako najnowszy dodatek do serii gier tanecznych opartych na rytmie, stworzony i dystrybuowany przez Ubisoft. Gra ta została oficjalnie ogłoszona 12 czerwca 2023 roku podczas prezentacji Ubisoft Forward, co czyni ją szesnastym wpisem w długotrwałą serię. Ta wersja, która buduje na sukcesie Just Dance 2023, została wydana 24 października 2023 roku, kontynuując tradycję regularnej corocznej aktualizacji wypełnionej nowymi piosenkami i funkcjami.

Mechanika rozgrywki

W Just Dance 2024 uczestnicy angażują się poprzez naśladowanie ruchów tanecznych wyświetlanych przez instruktora na ekranie, wybierając utwory za pomocą aplikacji mobilnej gry. Dla entuzjastów Nintendo Switch istnieje również możliwość korzystania z kontrolerów Joy-Con dla jeszcze bardziej immersyjnego doświadczenia. Ta edycja nie tylko zachowuje podstawowe elementy, które fani pokochali, ale także wprowadza innowacyjne funkcje w ramach centrum Just Dance. Warto zauważyć, że funkcja „Dzielenie się utworami” umożliwia użytkownikom różnych wersji swobodną wymianę utworów, zapewniając uniwersalny dostęp do całego katalogu Just Dance+ i jego regularnych aktualizacji. Dodatkowo, gra zwiększa interakcję dzięki możliwości śledzenia kamery za pomocą aplikacji mobilnej, wykorzystując przednią kamerę do wsparcia wybranych solowych utworów z edycji 2023 i 2024.

Urokliwa fabuła: „Taniec ze Łabędziem”

„Taniec ze Łabędziem” służy jako fascynująca kontynuacja narracji z „Wejścia do Wszechświatów Tańca” z poprzedniej edycji. W tej sagi antagonistka Night Swan wyrusza na krucjatę, zdobywając unikalną kulę dyskotekową należącą do Wanderlust. Z jej pomocą nie tylko uwięziła Sarę z prawdziwego świata, skręcając ją ciemną magią, ale także atakuje Brezzianę i Mihaly’ego w ich domenach. Night Swan dąży do przekonania swojego syna, Jacka Rose’a, oferując mu wizje dominacji, ale napotyka opór. Kiedy Wanderlust, Brezziana i Mihaly wyruszają do królestwa Night Swana na śmiałe wybawienie, również poddają się jej wpływowi, stając się jeńcami na jej statku. W zwrocie losu Mihaly udaje się ostrzec Jacka, przygotowując grunt do dramatycznego starcia, pomimo opóźnienia Jacka w momencie, gdy statek wypływa.

Sprawdź wszystkich dostępnych sprzedawców z produktem Just Dance 2024 Nintendo Switch i kup Just Dance 2024 Nintendo Switch już teraz! Porównaj i znajdź najlepsze ceny, oszczędzając tym samym czas i pieniądze!

Zamów Just Dance 2024 Nintendo Switch z dostawą do domu lub zdobądź Klucz do Gry / Konto Gry lub Konto Nintendo Switch aktywuj je w Nintendo eShop.

Wszyscy dostępni sprzedawcy są sprawdzani i weryfikowani przez nasz zespół, aby upewnić się, że otrzymasz grę, za którą zapłaciłeś/aś.

Możesz ocenić i wystawić opinię o swoim zakupie dodając komentarz na stronie z recenzjami sklepu.

Korzystaj z najlepszych okazji Just Dance 2024 Nintendo Switch na Keysforgames.pl