Kup Dragon’s Dogma 2 PS5. CD Key Dragon’s Dogma 2 PS5, najlepsza porównywarka cen

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Dragon’s Dogma 2 PS5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Dragon’s Dogma 2 PS5 bezpośrednio przez PS5.

Obecna najniższa cena klucza Dragon’s Dogma 2 PS5 W Polsce to zł 222.87

Witaj w długo oczekiwanej kontynuacji, „Dragon’s Dogma 2”, gdzie rozpoczniesz swoją epicką podróż w tej jednoosobowej, opowieściowo skoncentrowanej serii action-RPG. Gracze są wyzwani, by wybrać swoje własne doświadczenie – począwszy od wyglądu swojego Wybranego, poprzez wybór zawodu, skład drużyny, sposób podejścia do różnych sytuacji, aż po wiele innych. Teraz, w tej długo oczekiwanej kontynuacji, czeka na ciebie głęboki, eksplorowalny świat fantasy w „Dragon’s Dogma 2”.

Podczas podróży towarzyszyć ci będą Pawns

W trakcie twojej podróży dołączą do ciebie Pawns, tajemnicze istoty z innych światów, w przygodzie tak unikalnej, że poczujesz się, jakbyś był w towarzystwie innych graczy, podczas gdy jesteś sam na swojej wyprawie. Wszystkie te elementy są dodatkowo podniesione poprzez technologię fizyki, sztuczną inteligencję (AI) i najnowsze osiągnięcia graficzne, aby stworzyć prawdziwie immersive fantasy world w „Dragon’s Dogma 2”.

Historia rozpoczyna się w podziemnym więzieniu

Akcja zaczyna się w podziemnym więzieniu, gdzie echem w mglistych utraconych wspomnieniach rozbrzmiewa głos Smoka. Wznies się, Wybrany, i staw czoła mi, zgodnie z dogmatem tego świata. Pomiędzy domenami ludzi a bestii, bohater musi spełnić swoje zapomniane przeznaczenie.

Jaką dogmat widzi twoje serce przez twoje oczy?

To opowieść o tym, kto pokona Smoka i zdobędzie tron.

Akcja, która stawia wyzwanie twojej kreatywności

Włóż w dłonie miecze, łuki i śpiewaj zaklęcia. Zawody w „Dragon’s Dogma 2” pozwalają podejść do walki w taki sposób, jaki chcesz.

Towarzystwo w twoim pojedynczym doświadczeniu

Gracze mogą dostosować swojego głównego Pawna, który zawsze będzie towarzyszył twojemu Wybranemu, i nawiązać sojusz z dodatkowo 2 Pawns od innych graczy poprzez sieć.

Stawienie czoła potworom w tym świecie

Poza granicami miasta napotkasz różnorodne potwory, które zamieszkują te ziemie. Będziesz musiał zdecydować, czy wchodzić w bitwy, czy szukać alternatyw; zwracaj uwagę na skład swojej drużyny, teren dookoła ciebie i potwory, z którymi się zetkniesz.

Mieszkańcy tego świata

Podróżnicy, kupcy, żołnierze i inni ludzie zajmują się swoim codziennym życiem. Zajęci własnymi celami i motywacjami, wszyscy wykazują różne emocje. Czasami mogą poprowadzić cię do zadania, zbliżając się do ciebie i prosząc o przysługę.

Opracowane przez CAPCOM Co., Ltd.

Gatunek: action-RPG

„Dragon’s Dogma 2”, arcydzieło w gatunku action-RPG, zostało starannie opracowane przez CAPCOM Co., Ltd. Zanurz się w świecie, gdzie twoje decyzje kształtują los bohatera wybranego do zabicia Smoka i zdobycia tronu.

Sprawdź wszystkich dostępnych sprzedawców z produktem Dragon’s Dogma 2 PS5 i kup Dragon’s Dogma 2 PS5 już teraz! Porównaj i znajdź najlepsze ceny, oszczędzając tym samym czas i pieniądze!
Zamów Dragon’s Dogma 2 PS5 z dostawą do domu lub zdobądź Klucz do Gry / Konto Gry czy też konto PSN i aktywuj je w sieci PlayStation 5 (PS5).

Wszyscy dostępni sprzedawcy są sprawdzani i weryfikowani przez nasz zespół, aby upewnić się, że otrzymasz grę, za którą zapłaciłeś/aś.

Możesz ocenić i wystawić opinię o swoim zakupie dodając komentarz na stronie z recenzjami sklepu.

Korzystaj z najlepszych ofert Dragon’s Dogma 2 PS5 na Keysforgames.pl