Kup Call of Duty Vanguard PS5. CD Key Call of Duty Vanguard PS5, najlepsza porównywarka cen

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Call of Duty Vanguard PS5 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Call of Duty Vanguard PS5 bezpośrednio przez PS5.

Obecna najniższa cena klucza Call of Duty Vanguard PS5 W Polsce to zł 118.08

Awangarda Call of Duty

Call of duty vanguard to premierowa strzelanka dla jednego gracza. Jest to osiemnasta odsłona serii Call of Duty. Została stworzona przez amerykańskiego twórcę gier wideo o nazwie Sledgehammer games.

Rozgrywka

Mówi się, że gra ma prawie porównywalną mechanikę rozgrywki w innej grze z serii Call of duty, Modern Warfare. Ma nowe funkcje gry, które pozwalają graczowi na bardziej taktyczne podejście w walce, takie jak przedzieranie się przez zniszczalne elementy otoczenia lub tworzenie nowych ścieżek do osiągania celów poprzez wspinanie się po ścianach.

Tryb wieloosobowy gry ma mieć dwadzieścia map, z których 16 będzie zawierało podstawowe tryby gry, podczas gdy reszta map będzie zawierała nowy tryb gry o nazwie Champion Hill.

Głównym celem Wzgórza Mistrzów jest jak najdłuższe przetrwanie, aby zostać uznanym za ostatniego człowieka stojącego w trybie rozgrywki dla wszystkich. Gracze łączą taktykę i strategię w szybkiej strzelaninie.

Dwanaście żyć zostanie podzielonych pomiędzy osiem drużyn graczy na czterech zainscenizowanych mapach, które są specjalnie wykonane na zamówienie tych serii Call of Duty. W przypadku wyczerpania żyć gra się kończy, a ostatnia drużyna, która ma niewykorzystane życia, wygrywa turniej.

Nowością i specjalną funkcją jest tempo walki, które pozwoli graczom kontrolować umiarkowanie i gęstość podstawowych trybów gry wieloosobowej. Gracze mogą również wybierać spośród trzech filtrów tempa, które faworyzują ich rozgrywkę. Należą do nich Tactical, Assault i Blitz.

Posiada również nowo ulepszony system przeciwdziałania oszustwom. Seria awangardy powraca również do trybu zombie.