Kup Call of Duty Vanguard PS4. CD Key Call of Duty Vanguard PS4, najlepsza porównywarka cen

Porównaj ceny i kup tanio klucz do Call of Duty Vanguard PS4 klucz! Po zakupie, klucz gry pozwala pobrać, zainstalować i grać w Call of Duty Vanguard PS4 bezpośrednio przez PS4.

Obecna najniższa cena klucza Call of Duty Vanguard PS4 W Polsce to zł 98.5

Call of Duty: Vanguard, bo o niej mowa to osiemnasta główna odsłona cyklu Call of Duty. Wydawcą gry jest firma Activision. FPS’a opracowało studio Sledgehammer Games. Akcja gry stanowi powrót do korzeni, gdyż ponownie przenosi nas na fronty II wojny światowe. Bohaterami są: Arthur Kingsley, jeden z wielu żołnierzy wysłany w ramach realizacji operacji Overlord do Normandii, snajperka Polina Petrova, amerykański pilot myśliwca Wade Jackson z szóstej eskadry zwiadowczej, oraz Australijczyk Lucas Riggs, który walczy w Afryce Północnej. Z biegiem czasu losy bohaterów splatają się, a ich zadaniem jest powstrzymanie tajemniczej operacji „Projekt Feniks”.

Rozwiązania mechaniczne zaimplementowane w grze.

W grze będzie dostępna duża liczba lokalizacji, to w nich będziemy prowadzić kampanie wojenne. Front Europy Wschodniej i zachodniej, Pacyfik, czy Afryka Północna. W czasie naszej wirtualnej rozgrywki mamy możliwość korzystania z przeróżnych mechanik takich jak: skradanie, bieganie, unikanie ataków, a nasze działania, kiedy strzelamy mogą prowadzić do destrukcji otoczenia. Wszystko to powoduje, że można poczuć się jako prawdziwy bohater działający w tych czasach.

Tryb multiplayer

Obok solidnej kampanii singleplayer, istnieje bardzo dobrze rozbudowany multiplayer. Na start dostępnych jest aż 20 map, z których 16 dostosowano do klasycznych potyczek 6 na 6.W grze została zaimplementowana bardzo dobra balistyka kul. Również istnieje szerokie spektrum możliwości costumizacji broni – malowania, celowniki czy czysto techniczne dodatki np. tłumiki. To wszystko sprawia, że gra jest bardzo dynamiczna, a także daje dużo możliwości developerom do ciągłego rozwoju. Wiemy, że będą prowadzone aktualizacje, żeby gracze mieli coraz więcej możliwości gry.